Üye Ol Sepetiniz Boş

Geri gönderim, Değiştirme ve İade

Facebook Twitter Google Friend Feed E-Posta Paylaş

TS Club web sitesi www.trabzonspor.com.tr 'den aldığınız tüm ürünler üretici ve distribütör firmaların garantisi altındadır. Satın almış olduğunuz ürünleri ambalajını açmadan, ürünü kullanmadan, satılabilir özelliğini kaybettirmeden teslim tarihinden itibaren yedi (7) gün içerisinde tsclub@trabzonspor.org.tr adresinden ya da 0462 223 72 74-75 numaralı telefonlardan bizim ile temasa geçerek iade edebilirsiniz.

Onay almadan gönderilen ürünler için değiştirme işlemi yapılmayacaktır.

TS Club tarafından adresinize gönderilen ürünü teslim alırken gönderim esnasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri kargo firması yetkilisi önünde açarak teslim alınız. 

Üründe herhangi bir hasar tespit ederseniz firma yetkilisine tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürününüzü teslim aldığınızda kargo şirketinin görevini sorunsuz yerine getirdiğini kabul ettiğinizi unutmayınız. TS Club, paketi açılmış, kullanılmış ve tahrip edilmiş ürünlerin iadesini kesinlikle kabul etmemektedir.

Taraftarlarımız, satın aldıkları ürünü teslim aldıktan 7 iş günü içerisinde iptal/iade edebilirler. İptal/İade yapılması için taraftarlarımızın ürünü kendisine teslim edildiği durumu ve faturası ile iade etmekle yükümlüdür. Taraftarın ürünü iptal/iade etmesi veya alışverişinden cayması durumunda on (10) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir. 

TS Club, üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma ve kullanılma durumu tespit ederse, ürün etiketsiz ve faturasız olarak gönderilirse ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir. İç çamaşırı gibi kişisel ürünlerde kullanım yapıldığı taktirde değişim ve iade yapılmamaktadır.Ayrıca ses veya görüntü kayıtları (DVD, CD ve Kaset vb.), basılı ürünler (Kitap, dergi vb.) iadesi yapılamamaktadır.Kişiselleştirilmiş ürünlerin iadesi ve değişimi (isim yazılı forma vs.) ancak yanlış isim ve numara yazılmış siparişler için geçerlidir. Aksi durumlarda iade ve değişim  yapılamamaktadır.

Precision forma için orjinal baskı karakteri küçük harftir, e-posta ile yada arayarak bilgi verilmediği taktirde baskı o sezonki orjinal şekli ile yapılıp gönderilir.

Ürün taraftara ulaştıktan sonra ortaya çıkabilecek arızalar için lisansör veya distribütör firmaların yetkili servislerine başvurulmalıdır. 

Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde ürünlerin TS Club'a gönderilmesi için kargo ücreti alıcı tarafından ödenecektir.