Üye Ol Sepetiniz Boş

Nasıl Sipariş Verebilirim?

Facebook Twitter Google Friend Feed E-Posta Paylaş

TS Club web sitemizde ürünler çeşitli kategorilere göre sınıflandırılmış  durumdadır.  Üst menüde bu kategorileri görebilir, kategoriler arasında gezinerek ya da arama seçeneğini kullanarak arzu ettiğiniz ürünleri sipariş edebilirsiniz. Sipariş vermek için öncelikle satın almak istediğiniz ürünü sepetinize eklemeniz gerekmektedir. Sepete ekleme işleminin gerçekleşmesi için ürünün talep ettiğiniz bedeninin stoklarımızda yer alması ve beden ve adet göre seçimi  yapmanız gerekmektedir.

Sağ üstte sepetinizde kaç adet ürün olduğuyla ilgili bilgi yer almaktadır. Sepetinizi görüntülediğiniz ekranda yer alan "satın al" butonuna tıklayarak satın alma işlemini tamamlamak için bir sonraki adıma geçebilirsiniz. 

TS Club web sitemizde sepetinize eklediğiniz ürünle ilgili satın alma ekranına devam etmeniz için ya üyelik oluşturmanız, daha önce üye olmuşsanız üyelik bilgilerinizle giriş yapmanız ya da "Facebook ile giriş" seçeneğini kullanmanız gerekmektedir. "Facebook ile giriş" seçeneği sayesinde sitemize üye olmanıza gerek kalmadan daha hızlı bir şekilde alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu seçeneği kullandığınızda sitemiz, Facebook hesabınızdaki isminiz ve soy isminizi otomatik olarak görecektir. 

Üye girişi ya da Facebook ile giriş yaptıktan sonra 5 adımdan oluşan satın alma ekranını görebilirsiniz. Bu ekranda önce fatura adresinizi ardından da teslimat adresinizi açık bir şekilde girmeniz gerekmektedir.

Fatura adresiniz ve teslimat adresiniz aynı ise ilgili seçeneği işaretleyerek sipariş özeti (3.adım) adımına geçebilirsiniz. "Sipariş özeti" adımı size hangi ürünün hangi bedeninden kaç adet sipariş vermek istediğinizi gösteren, kampanya ve indirimlerden yararlanmanız için gerekli bilgileri gireceğiniz, varsa hediye notunuzu yazabileceğiniz ve ödeme seçeneğinizi işaretleyeceğiniz adımdır. TS Club web sitemizde sadece kredi kartı ile ödeme seçeneği bulunmaktadır. Bu adımda gerekli bilgileri doldurduktan ve "Geri gönderim, değiştirme ve iade şartlarını" kabul ettikten sonra "Siparişi tamamla" butonunu kullanarak ödeme ekranına geçebilirsiniz. Kredi kartı bilgileriniz hukuki işlemler haricinde kesinlikle 3. kişilerle paylaşılmayacaktır. 

Ödeme ekranında sizden kredi kartı bilgileriniz istenecektir. Bu bilgileri eksiksiz ve doğru olarak girdikten sonra "ödemeyi tamamla" butonuna tıklayarak satın alma işleminizi tamamlayabilirsiniz. Ödemeyi tamamladıktan sonra "sipariş sonucu" sayfasına yönleneceksiniz.

Girmiş olduğunuz kredi kartı bilgileriniz eksiksiz ve doğru ise sipariş sonucu sayfasında siparişinizin onaylandığı bilgisini göreceksiniz. Siparişiniz onaylandığında ekranda bir "sipariş numarası" yazılacaktır. Bu numarayı lütfen not ediniz. Ödeme ile ilgili olarak bir hata oluşursa sipariş sonucu sayfasında bu hata detaylı olarak yazacaktır. Buna göre ödeme sayfasına geri dönerek ödeme işlemini tamamlamak için bilgilerinizi eksiksiz ve doğru bir şekilde tekrar girebilirsiniz.

Siparişiniz onaylandığında sipariş bilgilerinizin detaylı olarak yazıldığı bir e-posta, belirttiğiniz adrese gönderilecektir.