Garanti ve İade Koşulları

Sipariş iptali için tsclub@trabzonspor.com.tr adresine mail atmanız gerekmektedir.

Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 14 gün içerisinde iletişim bölümünden yada yukarıda iletişim mail adresinden bize mail göndermeniz gerekmektedir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 14 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır. İade işlemlerinizde iadenizin operasyon tarafında hızlıca gerçekleştirilebilmesi ve bir aksaklıkğa sebebiyet verilmemesi adına İade Formu'nu doldurup imzalayarak almış olduğunuz ürün veya ürünler ile beraberinde faturayıda içerisine koyarak teslim aldığınız tarihten 14 gün içerisinde 1060074357 anlaşma numarası ile Sürat Kargo'ya ücret alıcı şekilde teslim edebilirsiniz.

İade etmek istediğiniz ürün veya ürünler kullanılmış, hasar görmemiş ve ambalajının açılmamış olması suretiyle iade alınmaktadır, aksi durumlarda iade kabul edilmemektedir. İç Giyim, takı, kozmetik, kitap ve kırtasiye sarf malzemeleri gibi ürünlerin iadeleride kabul edilmemektedir. 

Kişiselleştirilmiş ( isim, numara ya da dijital imza baskısı istenmiş ), isteiğiniz doğrultusunda baskı yapılmış forma ürünlerinde kesinlikle iade işlemi yapılmamaktadır.

Ürünün bedel iadesi alışverişi yaptığını kredi kartına, iade şartları uygunluğu kontrol edilip onaylandığında; 10 iş günü içerisinde gerçekleştirilebilmektedir. Bu süreç tamamen bankanıza bağlı olan bir süreçtir.

Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler,ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

Kontrol sağlanmadan teslim alınan ürünlerden Trabzonspor Ticari Ürünler ve Turizm İşl. Tic. A.Ş. sorumlu değildir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.