Mont-Yelek
Filtrele
Sırala
Yeni Eklenen
Fiyat Artan
Fiyat Azalan
En Çok Satanlar
Önerilen
Sıralama
2
3
4
5

Mont-Yelek

Ürün
Kapat
Filtre
Kategoriler
Kategoriler
Kategoriler Temizle
+ DAHA FAZLA GÖSTER
Renk
Renk Temizle
+ DAHA FAZLA GÖSTER
Beden
Beden Temizle
+ DAHA FAZLA GÖSTER
Fiyat
Fiyat Temizle
-
Uygula

Trabzonspor’un kuruluş hikayesi ve başarıları  sadece Trabzon’da yankı bulmamış, bütün Karadeniz halkının Trabzonspor`u beğenip takdir etmesine neden olmuştur. Bu beğeni neticesinde Trabzonspor sadece erkek taraftarlara değil bir o kadar da kadın taraftara sahiptir. Bu taraftarlık Karadeniz köylerine kadar yayılmıştır. 

Karadeniz bölgesinde nereye giderseniz gidin ister yayla, ister piknik alanı ister köy Trabzonspor ürünlerinden birine kadın, erkek veya bir çocuk üzerinde mutlaka rastlarsınız. Bu taraftar yaygınlığına Dünyanın bir başka tarafında rastlamak mümkün müdür diye insan merak ediyor. 

Trabzonspor taraftarlığı bu kadar yaygın olunca Trabzonspor da ürettiği ürün yelpazesini olabildiğince geniş tutmaya çalışıyor. Sadece forma, tişört değil bileklik, anahtarlık gibi aksesuarlar da bu yelpazede bulunmaktadır. Trabzonspor’un ürettiği kadın mont yelekleri de  kadın taraftarlarca çok beğenilip kullanılmakta. Kadın taraftar montları Trabzonspor renk tonları ile daha da şık gözükmektedir. Trabzonspor şişme montları şıklığın yanı sıra soğuk ve rüzgara karşı da oldukça dayanıklıdır.

Taraftar şişme yelek, kadın şişme yelekleri de çok beğenilen ve kullanışlı bulunan ürünler arasındadır. Üretim materyali olarak kullanılan viskoz ve polyester, kadın taraftar montlarını, kadın şişme yelek, taraftar şişme yelek ve Trabzonspor şişme montlarını yağmura karşı da dayanıklı hale getirmektedir.

Bu ürünler yani kadın taraftar montları, taraftar şişme yelekleri, kadın şişme yelekleri, Trabzonspor şişme mont ve benzeri ürünler kalite ve rahatlığın yanı sıra güzel bir tasarımla şıklık ta gözetilerek üretilmektedir.

Taraftar olun veya olmayın Trabzonspor şişme yelek veya kadın taraftar montu ile rahatlıkla sokağa çıkabilir, ziyarete gidebilir, alışveriş yapabilir, yürüyüş yapabilir kısaca günlük dış giysi olarak rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Kadın taraftar mont, kadın şişme yelek, taraftar şişme yelek ve Trabzonspor şişme mont üretimlerinde kullanılan fermuarlar kalitesi ile bu ürünlere ayrıca dayanıklılık sağlamaktadır. Bu ürünler her ölçüdeki kadınlar giyebilsin diye değişik beden ölçülerinde üretilmektedir.

Trabzonspor mont ve yelekleri alış veriş sitelerinde veya mağazalarda satışa hazırdır. Eğer bir alış veriş sitesinden kadın taraftar mont veya kadın şişme yeleklerinden birini almak istiyorsanız yaklaşık 24 saat içerisinde kapınızda olacağını unutmayın.

Iptal Et
GERİ
ANASAYFA

Ne arıyorsunuz ?

Sizin için tavsiyelerimiz

Sizin için tavsiyelerimiz

MACRON

ŞAMPİYONLUK KOLEKSİYONU

YENİ GELENLER

A TAKIM ÜRÜNLERİ

ERKEK

KADIN

GENÇ

BEBEK-ÇOCUK

AKSESUAR

EV-OFİS

Ülke, Dil ve Para Birimi
TR TR