Sweatshirt
Filtrele
Sırala
Yeni Eklenen
Fiyat Artan
Fiyat Azalan
En Çok Satanlar
Önerilen
Sıralama
2
3
4
5

Sweatshirt

Ürün
Kapat
Filtre
Kategoriler
Kategoriler
Kategoriler Temizle
+ DAHA FAZLA GÖSTER
Renk
Renk Temizle
+ DAHA FAZLA GÖSTER
Beden
Beden Temizle
+ DAHA FAZLA GÖSTER
Fiyat
Fiyat Temizle
-
Uygula

Sweatshirtler sokak giyiminin ve hatta ev giyiminin en çok kullanılan parçaları arasında yer alıyor. Her ne kadar içinde bulunduğumuz günler salgın nedeniyle hayatın akışını yavaşlatmış olsa da yeniden normalleştiğimizde, yine zamanın hızlı akışı içinde her şeye yetişmeye çalışarak koşuşturduğumuz günlere geri döneceğiz. Bu kadar hızlı bir döngü içerisinde yaşarken hepimiz giysilerimizin de bu hızlı döngüye ayak uydurmamızı sağlayacak rahatlıkta ve konforda olmasını arzu ediyoruz. İşte kadın sweatler tam da bu isteğe uygun giysilerden.

Trabzonspor kadın sweatshirt modelleri ister evde isterse sokak kıyafeti olarak kullanılacak olsun kadınların her zaman şık olma isteklerini de göz önünde bulundurarak üretiliyor. TS club sweatshirt modelleri arasında en çok istek alan tasarımlardan biri de TS club kapüşonlu sweatshirtler.

TS club sweatshirt modelleri arasında yer alan  hologramatik logo baskılı sweatlerimiz owersize bedenleriyle büyük beden kadınlara da kullanım imkanı yaratıyor.

Kadın Sweatshirt modellerimizin bazıları kafadan geçme kapüşonlu modellerde üretilirken bazılarında yine kapüşonlu olmakla birlikte önden fermuarlı  tasarımlar kullanılmış. Kapüşon sevmeyenler için sıfır yaka ya da yakasız ve yine önden fermuarlı TS club kadın sweatşhirtlerinden söz etmek mümkün.

Kadın sweatshirtlerin bazılarında kuruluş yılına gönderme yapan baskılar kullanılırken bazılarında Trabzonspor adının ve logosunun yer aldığı baskılar kullanılmış. Son birkaç sezondur oldukça popüler olan kanguru cepli TS club sweatshirt modelleri de yine satışa sunulan ürünlerimiz arasında.

Kış aylarının soğuk günlerinde kazak veya tişört üzerinde kullanılabilen polar sweatshirtlerimiz bahar aylarının serinliğinden sizi koruyabilecek dış giysilere  dönüşüyor. Ayrıca pamuklu dokumalardan üretilen diğer TS club sweatshirt modelleri de yine kadınların seçenekleri arasında. Kamujlaj desenleri de yine sokak giysilerinde sevilerek kullanılan desenler arasında. Trabzonspor kulübü de bu beğeniden yola çıkarak kamuflaj desenli sweatshirtler üreterek yine taraftarlarına bir seçenek olarak sunmakta.

Sweatshirtler gerek jean pantolonlar gerekse eşofman altlarıyla birlikte oldukça şık bir kombin yaratmaya da imkan sunuyor.Genç yaş grubu sweatshirtlerini eteklerle de kombinleyerek oldukça tarz görüntüler yaratmayı başarıyor.

İster tek başına isterse ince bir tişört veya bluz üzerine giyilerek kullanılan sweatshirt kombinleri hafta sonu yürüyüşleri veya doğada geçirilen zaman içinde de kullanılabilen rahat ve konforlu giysiler.

Iptal Et
GERİ
ANASAYFA

Ne arıyorsunuz ?

Sizin için tavsiyelerimiz

Sizin için tavsiyelerimiz

MACRON

ŞAMPİYONLUK KOLEKSİYONU

YENİ GELENLER

A TAKIM ÜRÜNLERİ

ERKEK

KADIN

GENÇ

BEBEK-ÇOCUK

AKSESUAR

EV-OFİS

Ülke, Dil ve Para Birimi
TR TR