Geri
Nasıl yardımcı olabiliriz ?

Mesaj Gönder
Hakkımızda

Trabzonspor`un lisansl覺 ticari ürünlerinin sat覺ld覺覺 TS CLUB markas覺, 2003 y覺l覺nda milyonlarca taraftar覺m覺z覺n taleplerini kar覺lamak ve Trabzonspor Kulübü`ne maddi destek salamak amac覺yla yola ç覺kt覺. K覺sa süre içerisinde Trabzon bata olmak üzere Türkiye`nin pek çok ehrinde açt覺覺 maazalarla Bordo Mavili taraftarlar覺m覺za ulaan TS CLUB, bugün

toplam 34 sat覺 noktas覺yla faaliyet göstermektedir. Ortalama 175 metrekare büyüklüündeki maaza ve sat覺 noktalar覺yla Trabzonspor taraftar覺na hizmet veren TS CLUB, ülkemizde perakende sektöründeki lider kulüp maazalar zinciri olma yolunda ilerlemektedir.

Trabzon`da On, 襤stanbul`da Yedi, Ankara, Bursa, 襤zmit ve Sakarya`da da birer maazas覺 bulunan TS CLUB ayn覺 zamanda Almanya`dan e-ticaret operasyonlar覺n覺 gerçekletiren bayimiz ile kendini yenilemeye ve sürekli büyümeye devam etmektedir. Maazalar覺n yan覺 s覺ra gezici TIR ve mobil sat覺 arac覺 da TS CLUB lisansl覺ürünlerimizi

Trabzonspor taraftarlar覺na ulat覺rmak için tüm Türkiye`yi dolamaktad覺r. Ayr覺ca TS CLUB `corner` olarak tabir edilen 9 sat覺 noktas覺yla da Bordo Mavili taraftarlar覺m覺za ulamaktad覺r. Fiziki sat覺 alanlar覺m覺z覺n yan覺 s覺ra trabzonspor.com.tr üzerinden de sat覺 yapmaktad覺r.

Özellikle yurt d覺覺nda yaayan taraftarlar覺m覺z覺n youn ilgi gösterdii sanal Trabzonspor maazas覺, yurt içindeki performans覺yla da her geçen gün sat覺 hedeflerini artt覺rmaktad覺r.

 

 

GER襤
ANASAYFA

Ne ar覺yorsunuz ?

Sizin i癟in tavsiyelerimiz

Sizin i癟in tavsiyelerimiz

| T羹rk Liras覺 |