Geri
Nasıl yardımcı olabiliriz ?

Mesaj Gönder
Hakkımızda

Trabzonspor`un lisanslı ticari ürünlerinin satıldığı TS CLUB markası, 2003 yılında milyonlarca taraftarımızın taleplerini karşılamak ve Trabzonspor Kulübü`ne maddi destek sağlamak amacıyla yola çıktı. Kısa süre içerisinde Trabzon başta olmak üzere Türkiye`nin pek çok şehrinde açtığı mağazalarla Bordo Mavili taraftarlarımıza ulaşan TS CLUB, bugün

toplam 34 satış noktasıyla faaliyet göstermektedir. Ortalama 175 metrekare büyüklüğündeki mağaza ve satış noktalarıyla Trabzonspor taraftarına hizmet veren TS CLUB, ülkemizde perakende sektöründeki lider kulüp mağazalar zinciri olma yolunda ilerlemektedir.

Trabzon`da On, İstanbul`da Yedi, Ankara, Bursa, İzmit ve Sakarya`da da birer mağazası bulunan TS CLUB aynı zamanda Almanya`dan e-ticaret operasyonlarını gerçekleştiren bayimiz ile kendini yenilemeye ve sürekli büyümeye devam etmektedir. Mağazaların yanı sıra gezici TIR ve mobil satış aracı da TS CLUB lisanslıürünlerimizi

Trabzonspor taraftarlarına ulaştırmak için tüm Türkiye`yi dolaşmaktadır. Ayrıca TS CLUB `corner` olarak tabir edilen 9 satış noktasıyla da Bordo Mavili taraftarlarımıza ulaşmaktadır. Fiziki satış alanlarımızın yanı sıra trabzonspor.com.tr üzerinden de satış yapmaktadır.

Özellikle yurt dışında yaşayan taraftarlarımızın yoğun ilgi gösterdiği sanal Trabzonspor mağazası, yurt içindeki performansıyla da her geçen gün satış hedeflerini arttırmaktadır.

 

 

GERİ
ANASAYFA

Ne arıyorsunuz ?

Sizin için tavsiyelerimiz

Sizin için tavsiyelerimiz

ŞAMPİYONLUK KOLEKSİYONU

YENİ

A TAKIM ÜRÜNLERİ

ERKEK

KADIN

GENÇ

BEBEK-ÇOCUK

AKSESUAR

EV-OFİS